Press Enter

Project Title

  Press Enter

  Project Title
  Kutuda Sanat Var

  Kutuda Sanat Var

  • 33 Proposals
  • Working

  Project Description:

  Kutuda Sanat Var

  kutuda sanat var

  KUTUDA SANAT VAR NEDİR?

  Kutuda Sanat Var yepyeni kurulan, taptaze bir girişim. Her ay üyelerinin sanat üretmesi için aylık sanat konusunu (ki biz buna sanat bahanesi diyoruz), çizmeye/boyamaya/karalamaya başlaması için kılavuz bir çalışmayı, o ay ihtiyacı olabilecek kalem, marker, fırça, suluboya gibi farklı malzemeleri en kaliteli markalardan seçip, adresine kadar getirecek olan bir inisiyatif.  Tüm bunlara ek olarak, her ay kutulardan bir sanatçının işi ve küçük mutluluk sürprizleri de çıkacak.

  BUGÜNE KADAR NELER YAPTIK?

  Açılış öncesi iki aylık pre-lansman sürecimizde, kısa zamanda çok etkili sonuçlar alarak, tamamen organik oluşan 2500+ Instagram takipçisine ve 1300+ Facebook beğenisine ulaştık.

  Instagram başta olmak üzere tüm sosyal medya hesaplarımızı Türkiye’de eksikliğini çektiğimiz bir kolektif sanat hesabı olarak kurguladık ve 2 aylık pre-lansman sürecimizde 200’den fazla Türk sanatçının işlerini paylaştık.  Paylaşımlarımız için her gün olumlu tepkiler ve işlerini paylaşmamızı isteyen sanatçılardan mesajlar alıyoruz.  Sosyal medya hesaplarımız da her zaman bir sanat hesabı olarak tutmayı kendimize hedef belirledik.

  SENDEN NE BEKLİYORUZ VE KARŞILIĞINDA NE VERMEK İSTİYORUZ?

  Influencer olarak senden Kutuda Sanat Var deneyimini sanat kutun kapılarına ulaştığı andan başlayarak, kutuyu açman, kutu içeriği ve sanat kutun sayesinde ürettiğin sanat işlerini paylaştığın tüm süreci ve deneyimlerini Instagram ve/ya Blog’un üzerinden takipçilerin ile paylaşmanı bekliyoruz.

  Beraber çalışmaya karar verdiğimiz Influencer’a sıradaki aylık gönderim ile birlikte, tüm üyelerimize gönderdiğimiz, o ayın sanat kutusunu göndereceğiz.  Böylece Kutuda Sanat Var deneyimi, tüm üyelerimiz ile aynı şekilde tecrübe edebilecek ve yorumlayabilecekler.

  Location:Istanbul, Türkiye
  Instagram Account Name:kutudasanatvar
  Website:www.kutudasanatvar.com

  Skills required:

  Category:

  Attachments:

  INFLUENCER PROPOSALS (33)
  INFLUANZA SCORE (What is this?)
  Propose
  Ezgi Tülü
  3
  lifewithbeyza
  3
  Ahuozdemir
  3
  figen
  3
  hazzist
  5
  mserdarkilic
  3
  BGULSUM
  ikizlerinmakyaji
  ikizlerinmakyaji
  Merve Unal
  @merveeunl
  4.5
  Ali Rıza Tunçer
  3
  iclalcinaar
  iclalcinaar
  Hohhoyyt
  4.5
  ABOUT EMPLOYER
  Artistic food / Eataly

  Kutuda Sanat Var

  Member Since January 5, 2017
  • Adres: Istanbul
  • Projects Posted: 1
  • Projects Completed: 0